fotowoltaikaNacisk kładziony obecnie na promocję odnawialnych źródeł energii przekłada się na dostępność różnych bezzwrotnych form finansowania inwestycji z OZE, także instalacji fotowoltaicznych. Równolegle inwestorzy planujący montaż paneli fotowoltaicznych w swoich domach, firmach czy gospodarstwach rolnych mogą skorzystać z wielu niskooprocentowanych kredytów i pożyczek. Mnogość i różnorodność dostępnych form dofinansowania i dotacji do fotowoltaiki sprawia, że praktycznie każdy może korzystać z zalet własnej elektrowni słonecznej, jednocześnie ponosząc relatywnie niewielkie koszty własne.

Dotacje i dofinansowania – Wrocław

Klientów zainteresowanych możliwością pozyskania funduszy zewnętrznych na realizację inwestycji związanej z fotowoltaiką dla domu, firmy czy gospodarstwa zachęcamy do kontaktu z firmą TopSky. Od lat zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych. Od dłuższego czasu z sukcesami pozyskujemy środki finansowe na inwestycje naszych Klientów. Nasz Zespół pomoże Państwu uzyskać dofinansowanie ze środków unijnych i rządowych, jak również dotację m.in. z budżetu gminy. Stale monitorujemy rynek dotacji, dzięki czemu doskonale orientujemy się w bieżących możliwościach oraz wymaganiach stawianych przyszłym beneficjentom.

Działając kompleksowo zapewniamy pełną obsługę inwestycji realizowanych ze środków pozyskanych. Zachowujemy odpowiednie procedury i przygotowujemy stosowną dokumentację, dzięki czemu nasi Klienci nie mają żadnych problemów z późniejszym rozliczeniem dofinansowania. Co ważne, doskonale orientujemy się w warunkach udzielania dotacji i dofinasowań, w związku z czym projektujemy i wykonujemy instalacje fotowoltaiczne zgodne z założeniami poszczególnych programów.

Działamy na terenie miasta Wrocław, jak i całego województwa dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego oraz wielkopolskiego. Współpracujemy z klientami prywatnymi, biznesowymi oraz rolnikami i hodowcami. Wykonujemy instalacje typu ON-GRID z montażem paneli na dachu lub gruncie. Zapraszamy do współpracy.