solarsRosnące ceny energii przekładają się na coraz wyższe koszty prowadzenia działalności, co zmniejsza konkurencyjność przedsiębiorstwa na tle konkurencji. Rozwiązaniem, dzięki któremu możemy obniżyć koszty produkcji, jednocześnie zwiększając konkurencyjność  naszych produktów lub usług na rynku i zbudować wizerunek firmy przyjaznej środowisku naturalnemu jest fotowoltaika dla firmy.

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przedsiębiorców reprezentujących różne branże oferujemy Państwu kompleksową obsługę instalacji fotowoltaiki dla firmy. Instalacje projektujemy i wykonujemy w oparciu o komponenty najwyższej generacji, co gwarantuje wysoką sprawność i bezawaryjną pracę fotowoltaiki przez długi czas eksploatacji.

Dlaczego warto wdrożyć instalację fotowoltaiczną w firmie?

Fotowoltaika w firmie pozwala nie tylko obniżyć bieżące rachunki za energię elektryczną i przynajmniej w części uniezależnić zakład produkcyjny od prądu z sieci. Fotowoltaika dla firmy to także:

  • możliwość skorzystania z ulgi z podatku od nieruchomości w planie gospodarki niskoemisyjnej, w wybranych lokalizacjach,
  • zwrot podatku VAT,
  • możliwość odsprzedaży wygenerowanych nadwyżek do sieci,
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych form finansowania inwestycji.

Fotowoltaika dla firmy – Wrocław

Marka TopSky oferuje kompleksową obsługę inwestycji. Na potrzeby klientów biznesowych projektujemy instalacje, które następnie montujemy i uruchamiamy. Aby zapewnić bezawaryjną pracę instalacji TopSky oferujemy systematyczne przeglądy techniczne i usługi serwisowe. Działamy na terenie miasta Wrocław oraz całego województwa dolnośląskiego. Obsługujemy instalacje typu ON-GRID. Pomagamy w pozyskaniu finansowania zewnętrznego inwestycji, w tym także dotacji z programów unijnych i rządowych.

Proces dostosowania instalacji do danej nieruchomości jest tu kluczowy, dlatego każdy projekt przygotowuje się indywidualnie w zależności od: lokalizacji, potrzeb energetycznych i możliwości technicznych. Nasz wykwalifikowany zespół, zajmujący się instalacją fotowoltaiki dla firm z Wrocławia i województwa oferuje:

  • nowoczesne rozwiązania techniczne, serwisowe i informatyczne,
  • wysokiej jakości sprzęt,
  • indywidualne podejście,
  • bezpieczeństwo w każdym obszarze.

Po zakończonym montażu zgłaszamy instalację PV do zakładu energetycznego.

Klientów zainteresowanych wdrożeniem fotowoltaiki w firmie zapraszamy do kontaktu. W zależności od możliwości technicznych panele fotowoltaiczne mocujemy na dachu lub na gruncie, to pozwala nam świadczyć szeroki wachlarz usług, których zakres dopasowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa