O Topsky

TopSky zajmuje się dystrybucją i montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Oferujemy profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji i kompleksowe usługi. Nasze wartości to partnerstwo, rozwój, relacje i poczucie odpowiedzialności za naszą planetę. Chcemy mieć wpływ na rozwój naszego społeczeństwa i wspólnie budować lepszą przyszłość. Zawsze służymy radą w zakresie proekologicznych rozwiązań. Bardzo lubimy dzielić się wiedzą w tym zakresie i chętnie doradzamy w zakresie tego, co każdy z nas może zrobić, aby chronić nasze dobra naturalne.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania z zakresu OZE. Zależy nam
 na wspólnym budowaniu ekologicznej świadomości poprzez dostarczanie zielonej energii na czym zyska całe społeczeństwo. W ofercie naszych partnerów znajdą Państwo również rozwiązania pomp ciepła, klimatyzacji, oczyszczaczy powietrza, odzyskiwania wody deszczowej, inteligentnego domu i wiele innych.

solars

Partnerstwo.

Rozwój.

Relacje.

Poczucie odpowiedzialności za naszą planetę.


Nasze wartości

Nasze wartości to partnerstwo, rozwój, relacje i poczucie odpowiedzialności za naszą planetę.


We współpracy stawiamy na:

Wzajemne zaufanie i traktowanie się po partnersku. Jesteśmy uczciwi wobec naszych kontrahentów, działamy na zasadach fair-play

Wzajemne wsparcie i dzielenie się wiedzą pozwala na dobór odpowiednich oszczędnych rozwiązań dla klientów

Strategię Win-Win, która zawsze przynosi korzyści dla obu stron

Wszystkie wnioski i spostrzeżenia omawiamy razem, dlatego ważna jest dla Nas wzajemna komunikacja

Załatwimy za Ciebie również finansowanie inwestycji – współpracujemy z kilkoma bankami i jesteśmy pośrednikiem wpisanym do Komisji Nadzoru Finansowego. Możesz liczyć również na zniżki u naszych partnerów w zakresie innych produktów z zakresu OZE.